Kim jestem

Nazywam się Aleksandra Paszkiewicz.

Jestem dyplomowanym coachem i trenerem rozwoju osobistego.

Zanim znalazłam swoją właściwą drogę zawodową, zdobyłam doświadczenie w kilku innych dziedzinach. Ukończyłam Prawo i Administrację na Uniwersytecie Warszawskim i Podyplomowe Studia z Rzeczoznawstwa Majątkowego. Zdobyłam doświadczenie zarówno w administracji publicznej jak i dużej korporacji pracując przy projektach dotyczących społecznej odpowiedzialności biznesu. Mimo, iż nie był to mój ostateczny wyborów zawodowy, był to etap niezmiernie ważny w moim życiu. Zdobyta wiedza i umiejętności pomagają mi obecnie w prowadzeniu własnej firmy, w osiąganiu celów osobistych i zawodowych.

Szeroko rozumiany rozwój osobisty jest moją pasją od kilku lat. Zanim rozpoczęłam pracę z ludźmi, sama przeszłam drogę własnego rozwoju. Mam za sobą kilka lat pracy własnej podczas indywidulanej psychoterapii w nurcie Gestalt, coachingu, szkoleń i warsztatów rozwojowych.

Ukończyłam podyplomowe studia z Coachingu w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji, Certyfikowany Kurs Coachingu Zdrowia w Bennewicz Instytut Kognitywistyki oraz Trenera Biznesu w Akademii Grupy SET. Aby efektywnie wspierać innych w ich rozwoju, stale inwestuję we własny rozwój osobisty i zawodowy.

Moim podstawowym celem jest towarzyszenie innym w rozwoju, wspieranie w dokonywaniu zmian i osiąganiu celów. Pracuję w nurcie psychologii pozytywnej, w oparciu o zasady Kodeksu Etycznego ICF (Ogólnoświatowej Organizacji Coachingowej).